• Wpisów: 713
  • Średnio co: 2 dni
  • Ostatni wpis: 36 dni temu, 18:38
  • Licznik odwiedzin: 19 657 / 2029 dni
 
madzia121297
 
Coś pozytywnego? Wracam do pracy, w której pracowałam przed wyjazdem. Cieszę się ze względu na to, że mam już jakiś punkt zaczepienia. Muszę powtórzyć wszystkie procedury i nauczyć się kilku nowych rzeczy więc mam czym zająć myśli. Mogę na spokojnie usiąść z herbatą na łóżku i czytać. Nie myśleć na razie o A. , o nastawieniu jego rodziny. Czasami mam wrażenie, że robią wszystko aby zaszczepić w nim na siłę materialność i pazerność. Zawsze wiedziałam, że nie różnimy się od siebie tak bardzo. Nie potrzebujemy wiele do szczęścia ale teraz wszystko zaczęło się zmieniać. Ostatnie miesiące jedyne o czym mówi to o pieniądzach, rzeczach, które możemy mieć za nie itp. Nie wiem może to ja mam złe podejście, że staram się myśleć na razie o tym co jest teraz, co teraz jest mi potrzebne do szczęścia a nie o tym co chce mieć za 10 lat. Mam 21 lat wiem, że takie myślenie z jednej strony jest mało odpowiedzialne.. Większość osób w moim wieku myśli o wykształceniu, dobrej pracy, kredycie aby kupić piękne mieszkanie. Ja myślę o tym czy dałabym radę nauczyć się chińskiego przez aplikacje... Lubię marzyć ale nie chce być osobą, która pragnie mieć cudowny dom blisko miasta, 3 dzieci, psa, kota i kominek. Chce po prostu żyć spokojnie, spełniać cele nawet te najmniejsze i nie przejmować się tym co bliskie mi osoby o tym myślą a zwłaszcza rodzina partnera.
Czuję czasami, że ostatnie sytuacje nas rozdzielają. Stałam sie apatyczna a on po prostu przestał mnie rozumieć. Przestał się starać mnie rozumieć raczej bardziej pasuje. Spędzamy ze sobą mniej czasu, mniej rozmawiamy... Próbowałam wielu rzeczy aby jakoś wzbudzić w nim nawet gniew ale bez pożądanego skutku. Najgorsze uczucie na świecie to bycie samotnym w otoczeniu ludzi, na których Ci zależy...  
W lipcu minie rok od kiedy rzuciłam palenie ale w tym momencie mam ochotę wypalić pięć paczek i palić tak aż poczuję, że już więcej nie dam rady.

c35d858f109913b3f821613e8c193ef9.jpg

  •  
  • Pozostało 1000 znaków