• Wpisów: 713
  • Średnio co: 2 dni
  • Ostatni wpis: 36 dni temu, 18:38
  • Licznik odwiedzin: 19 657 / 2029 dni
 
madzia121297
 
Wczoraj też była masakra moja psina uciekła za bramę ponieważ akurat wyjeżdżał autem mój wujek więc poleciała za autem a ze spaceru wracała jakaś babka z kolesiem i mieli małego psa a moja Daisy nie lubi tego psa nie wiem czemu i rzuciły się na siebie. Moja mama podbiegła i chciała odciągnąć Daisy bo tamten i tak był mały. Wtedy ta babka zaczęła się drzeć że zadzwoni na policję, że pies jest nie pilnowany i że to nie pierwszy raz co wgl się nie zgadza. Ten koleś zamiast wziąć tego małego psa na ręcę albo cokolwiek to jeszcze rozciągnął smycz i nie uwierzycie... psikał gazem pieprzowym. Zdajecie sobie sprawę z tego, że moja mama się tym gazem dusiła. Moja psina nie mogła otworzyć oczu. Jak mama wpadła do domu to naprawdę się przeraziłam bo nie mogła oddychać później cały czas ją piekła twarz. Gdy przyszedł mój brat i się o tym dowiedział to pojechał do tego "sąsiada" i chciał sobie z nim wyjaśnić a jak wrócił to powiedział, że ten koleś mówił, że on wcale niczym nie psikał i że nikt mu tego nie udowodnij bo nikt tego nie widział. Nieźle się wystraszył jak mój brat powiedział, że dwie osoby widziało ta sytuację. Widac było, że wykąpali psa bo pewnie też oberwał tym gazem był cały mokry i dalej szczekał a moja Daisy oczu nie mogła otworzyć.
Ludzie kiedy ją kąpałam po prosu dusiłam się bo tak było to czuć, zaczęły mnie piec oczy a jak polizałam usta to czułam pieprz. Najbardziej zmartwiłam się o mamę bo ona kiedyś wylądowała w szpitalu bo miała problem z oczami a teraz ten gaz przecież mogło się coś gorszego stać a ten kretyn groził jej policja a później się wypierał, że on niczym nie psikał.
Ludzie są jacyś nienormalni naprawdę. Aż szkoda mi tego psa, że musi tam siedzieć. Jak można na spacery chodzić z gazem pieprzowym i jeszcze wgl ośmielić się psikać na zwierzęta i na ludzi nie stwarzających zagrożenia.
Na szczęście wszystko się dobrze skończyło, moja mama czuję się dobrze i psinka również ale następnym razem jak ich spotkam na spacerze to ie będę taka miła.

11944959_889588954465170_356571677_n.jpg

  •  
  • Pozostało 1000 znaków
Wyświetlanie: od najstarszego | od najnowszego